Domy prywatne

  • Domy prywatne

Zadania

Nasza firma specjalizuje się w mieszkaniach prywatnych, stosując nowoczesne rozwiązania projektowe i materiały. Budujemy prywatne domy i domki pod klucz, od stworzenia projektu do jego realizacji na placu budowy.

Opis

KLIENT
Wykonawca firmy
MIEJSCE
Polska
OBSZAR
300 M2
ROK
2018-2021
TYP
Pod klucz
FIRMA
BDG

W SKRÓCIE O NAS

British Development Group —  projekt i budowa

Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku budowy domów z cegieł, betonu komórkowego, krzemianu gazowego, ceramiki i innych bloków kamiennych, a także domów monolitycznych. Nasza udana praca jest tego dowodem. W ciągu wielu lat istnienia firma wybudowała 6 kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych i szereg wspólnot mieszkaniowych. Nasze kompleksy mieszkalne znajdują się w wielu miastach Ukrainy — Kijowie, Irpen, Vyshgorod, Bucha i innych.

KORZYŚCI

Krótki czas budowy. Ściśle przestrzegamy wszystkich terminów. Od nieprzestrzegania terminów wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni karami.

Menedżer osobisty. Każdemu z naszych klientów przypisany jest osobisty menedżer, dla którego możesz koordynować / rozpoznawać etapy budowy.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści. Wszyscy nasi specjaliści mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje w budownictwie.

Skontaktuj się z nami
Przedstawicielstwa na Ukrainie, w Europie i regionie wschodnim