Boriso-Głębski

  • Boriso-Głębski

Zadania

Projekt powstaje w samym centrum Wyszgorodu, przy ulicy Szkolnaja. Jest to 16-piętrowy budynek mieszkalny w 3 sekcjach. Kompleks obejmuje podziemny parking i lokale usługowe na parterze. Nasza firma zajmowała się projektowaniem i początkowym etapem prac budowlanych.

Opis

KLIENT
Wykonawca firmy
MIEJSCE
Wyszgorod, Ukraina
OBSZAR
4000 M2
ROK
2017
TYP
Projekt
FIRMA
BDG

W SKRÓCIE O NAS

Development Group —  projekt i budowa

Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku budowy domów z cegieł, betonu komórkowego, krzemianu gazowego, ceramiki i innych bloków kamiennych, a także domów monolitycznych. Nasza udana praca jest tego dowodem. W ciągu wielu lat istnienia firma wybudowała 6 kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych i szereg wspólnot mieszkaniowych. Nasze kompleksy mieszkalne znajdują się w wielu miastach Ukrainy — Kijowie, Irpen, Vyshgorod, Bucha i innych.

KORZYŚCI

Krótki czas budowy. Ściśle przestrzegamy wszystkich terminów. Od nieprzestrzegania terminów wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni karami.

Menedżer osobisty. Każdemu z naszych klientów przypisany jest osobisty menedżer, dla którego możesz koordynować / rozpoznawać etapy budowy.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści. Wszyscy nasi specjaliści mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje w budownictwie.

Skontaktuj się z nami
Przedstawicielstwa na Ukrainie, w Europie i regionie wschodnim