Dom na Mendelejewie

  • Dom na Mendelejewie

Zadania

Staliśmy przed zadaniem zaprojektowania 6-piętrowego budynku mieszkalnego. Cechą projektu są inteligentne mieszkania, format, który jest teraz bardzo odpowiedni i pożądany. Kompleks znajduje się w centrum Kijowa — przy ul. Mendelejewa. Na niewielkim obszarze udało nam się zaprojektować i zbudować bardzo wygodny budynek mieszkalny z całą infrastrukturą w odległości spaceru.

Opis

KLIENT
Wykonawca firmy
MIEJSCE
Kijów, Ukraina
OBSZAR
1200 M2
ROK
2016-2017
TYP
Pod klucz
FIRMA
BDG

W SKRÓCIE O NAS

Development Group —  projekt i budowa

Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku budowy domów z cegieł, betonu komórkowego, krzemianu gazowego, ceramiki i innych bloków kamiennych, a także domów monolitycznych. Nasza udana praca jest tego dowodem. W ciągu wielu lat istnienia firma wybudowała 6 kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych i szereg wspólnot mieszkaniowych. Nasze kompleksy mieszkalne znajdują się w wielu miastach Ukrainy — Kijowie, Irpen, Vyshgorod, Bucha i innych.

KORZYŚCI

Krótki czas budowy. Ściśle przestrzegamy wszystkich terminów. Od nieprzestrzegania terminów wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni karami.

Menedżer osobisty. Każdemu z naszych klientów przypisany jest osobisty menedżer, dla którego możesz koordynować / rozpoznawać etapy budowy.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści. Wszyscy nasi specjaliści mają duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje w budownictwie.

Skontaktuj się z nami
Przedstawicielstwa na Ukrainie, w Europie i regionie wschodnim